Підручники

На данному сайті зібрані рішення домашніх завдань для середніх загальноосвітніх шкіл України.
Якщо у вас виникли труднощі з виконанням домашніх завдань або Ви сумніваєтесь в правильності відповідей, то кращим помічником, для Вас в цьому випадку може стати - наш сайт MYGDZ.PP.UA! На нашому сайті Ви без проблем, зможете знайти готові домашні завдання по всім шкільним предметам старших класів(5-11). Ми можемо Вам запропонувати ГДЗ з хімії, фізики, біології, а також є готові домашні завдання з російської та української мови.

Готові домашні завдання без реєстрації можна знайти у відповідних розділах нашого сайту. Наші ГДЗ зможуть допомогти будь-якому школяреві, який зіткнувся з труднощами в їх виконанні. Готові домашні завдання безкоштовно за допомогою одного з предметів шкільної програми заощадять час і дозволять з успіхом розібратися у найскладніших завданнях!

Як правильно використовувати готові домашні завдання?
Звичайно, існування посібників і збірників ГДЗ не припускає того, що учні бездумно списують рішення та відповіді в зошит, хоча багато учнів можливо так і роблять, що не гарантує їм отримання високої оцінки й одержання будь-яких знань. Звертаємо Вашу увагу, що так чинять тільки не дуже розумні люди, які хочуть такими ж і залишитися. Істинне призначення посібників ГДЗ для різних класів, починаючи з 5 класу, полягає в тому, щоб кожен школяр мав змогу щонайменше побачити правильну відповідь для звірки і як максимум розглянути правильне рішення для того, щоб розібратися, як правильно виконувати дане завдання. І само собою зрозуміло, що ГДЗ онлайн зручно використовувати батькам, які приділяють час на перевірку домашньої роботи своїх дітей.